Kotle

image 1

Plynové kotle

Montujeme především kotle, kterým děláme i záruční a pozáruční sevis. Mezi ně patří německé značky Buderus a Viessmann, holandské nerezové ACV, dále kotle Baxi, Immergas a kotle českých značek Kvart a Thermona. Preferujeme hlavně kondenzační a nízkoemisní kotle, jelikož kotle nesplňující emisní třídu 3 nebude od r.2015 dle vyhlášky EU možno montovat.

image 2

Kotle na tuhá paliva a elektrokotle

Instalujeme také automatické a poloautomatické kotle na tuhá paliva Buderus a Dakon. Elektrokotle nabízíme tehdy, není-li z finančních či jiných důvodů možno namontovat tepelné čepadlo. Těm totiž patří budoucnost.

Revize, servis, opravy kotlů

image 1

Revize kotlů

Periodické, obvykle roční prohlídky kotlů se provádí hlavně z důvodu bezpečnosti, ale také zlepšují účinnost, prodlužují životnost kotle a pomáhají předejít vážnějším závadám. Jsou také podmínkou pro uznání záruky či při pojistné události. Při servisní prohlídce vyčistíme výměník, hořák a ionizační elektrody, zkontrolujeme havarijní čidla, epanzní nádobu, změříme případný únik plynu a analyzátorem spalin změříme účinnost spalování kondenzačního kotle, s případným doladěním spalovacího poměru.

image 2

Servis a opravy kotlů

Provádíme záruční opravy kotlů všech výše uvedených značek. Pozáruční opravy provádíme u téměř všech kotlů. V oblastech s tvrdou vodou můžeme použitím chemických přípravků vyčistit vnitřek zanesených výměníků pro dosažení ještě vyšší účinnosti. Provádíme také pravidelný servis ventilů Armagas

Služby

image 4

Kotle

Základem tepla domova je spolehlivý kotel, na plyn, dřevo, uhlí, pelety či na elektřinu. Poradíme Vám s výběrem značky i typu kotle na míru Vašemu domu i Vaší peněžence.

Kotle a servis
image 5

Vytápění

Aby se teplo dostalo, kam má, je třeba kvalitních rozvodů k radiátorům, či podlahovému vytápění a správně navržená regulace celého topného systému.

Topné systémy
image 6

Revize, servis, opravy

Každý stroj potřebuje pravidelnou údržbu a Vaše zařízení také potřebuje preventivní prohlídky, případně odborný servisní zásah.

image 7

Solární systémy

Proč platit za teplo, když Slunce hřeje zadarmo? Solární panely nebo tepelná čerpadla snadno ohřejí teplou vodu i vytopí celý dům.

image 8

Čerpadla

Co se týče čerpání vody, ať už ze studny, vrtu, či jiného zdroje, spolehlivost čerpadel je naše priorita. Voda je život.

Voda a čerpadla
image 9

Voda

Vodu dovedeme až k vašemu kohoutku a v případě potřeby ji vhodnými zařízeními a filtry upravíme na požadovanou kvalitu.

Voda a čerpadla

Kontakt

   Ing. Vladimír Zvonař,
       U Krytu 6, Plzeň, 326 00
   Mobil: 602 165 837
   Email: info@zvonar.cz

  • Skype
image 9