Topný systém

image 1

Topení

Kromě klasických systémů s radiátory či konvektory, nabízíme moderní a velmi příjemné teplovodní podlahové vytápění již od tloušťky 15mm.

image 2

Regulace

Na co se hodí? Aby nebylo v místnostech zima, ani horko, aby se mohlo zkombinovat více zdrojů tepla i více topných okruhů, aby se topení dalo ovládat na dálku přes internet a přitom vše zůstalo jednoduché a uživatelsky přívětivé.

Alternativní zdroje tepla

image 1

Solární panely

Stačí instalovat dva nebo tři panely na střechu, větší boiler na ohřátou vodu a od dubna do října nemusíte platit za ohřev vody a vytápění. V létě můžete zbytkové teplo využít např. k ohřevu bazénu. Vložená investice se Vám vrátí za cca 7 let.

image 2

Tepelná čerpadla a klimatizace

Tepelné čerpadlo chytře využívá tepelnou energii vnějšího prostředí a převádí ji dovnitř budovy. Nemusí ji tedy vyrábět a tím se ušetří více než 75% energie. Je to nejlevnější a nejkomfortnější zdroj tepla tam, kde není zaveden plyn.

Služby

image 4

Kotle

Základem tepla domova je spolehlivý kotel, na plyn, dřevo, uhlí, pelety či na elektřinu. Poradíme Vám s výběrem značky i typu kotle na míru Vašemu domu i Vaší peněžence.

Kotle a servis
image 5

Vytápění

Aby se teplo dostalo, kam má, je třeba kvalitních rozvodů k radiátorům, či podlahovému vytápění a správně navržená regulace celého topného systému.

Topné systémy
image 6

Revize, servis, opravy

Každý stroj potřebuje pravidelnou údržbu a Vaše zařízení také potřebuje preventivní prohlídky, případně odborný servisní zásah.

image 7

Solární systémy

Proč platit za teplo, když Slunce hřeje zadarmo? Solární panely nebo tepelná čerpadla snadno ohřejí teplou vodu i vytopí celý dům.

image 8

Čerpadla

Co se týče čerpání vody, ať už ze studny, vrtu, či jiného zdroje, spolehlivost čerpadel je naše priorita. Voda je život.

Voda a čerpadla
image 9

Voda

Vodu dovedeme až k vašemu kohoutku a v případě potřeby ji vhodnými zařízeními a filtry upravíme na požadovanou kvalitu.

Voda a čerpadla

Kontakt

   Ing. Vladimír Zvonař,
       U Krytu 6, Plzeň, 326 00
   Mobil: 602 165 837
   Email: info@zvonar.cz

  • Skype
image 9