Vodoinstalace

image 1

Studně a vrty

Pro každou studnu či vrt jsme schopni navrhnout a dodat odpovídající typ a výkon čerpadla. A to buď s klasickou domácí vodárnou a sondami na hlídání hladiny vody, nebo s elektronickou regulací otáček a ochranou proti chodu nasucho. Čerpadla také opravujeme.

image 2

Čerpadla Zehnder

Spolupracujeme s německou firmou Zehnder, jejíž kvalitu, vstřícnost a především spolehlivost jsme si léty ověřili. Čerpadla vyrábí přímo v saském Grünhainu, nikoli v Číně.image 1

Úprava vody

Nabízíme úpravu vody ze studny, ať již kopané nebo vrtané, nebo z veřejného řádu,pro rodinné domky, chaty, penziony, restaurace a podobně. Podle typu znečištění navrhneme vhodnou technologii a filtrační zařízení, mechanický, či změkčovací filtr atp.

image 2

Zavlažování

Automatické systémy závlah pro zahrady, parky a trávníky ušetří spoustu času i energie. Systémy Rainbird pokryjí i členité tvary pomocí různých druhů trysek, jsou řízeny elektronicky pomocí čidla srážek a elektromagnetických ventilů.

Služby

image 4

Kotle

Základem tepla domova je spolehlivý kotel, na plyn, dřevo, uhlí, pelety či na elektřinu. Poradíme Vám s výběrem značky i typu kotle na míru Vašemu domu i Vaší peněžence.

Kotle a servis
image 5

Vytápění

Aby se teplo dostalo, kam má, je třeba kvalitních rozvodů k radiátorům, či podlahovému vytápění a správně navržená regulace celého topného systému.

Topné systémy
image 6

Revize, servis, opravy

Každý stroj potřebuje pravidelnou údržbu a Vaše zařízení také potřebuje preventivní prohlídky, případně odborný servisní zásah.

image 7

Solární systémy

Proč platit za teplo, když Slunce hřeje zadarmo? Solární panely nebo tepelná čerpadla snadno ohřejí teplou vodu i vytopí celý dům.

image 8

Čerpadla

Co se týče čerpání vody, ať už ze studny, vrtu, či jiného zdroje, spolehlivost čerpadel je naše priorita. Voda je život.

Voda a čerpadla
image 9

Voda

Vodu dovedeme až k vašemu kohoutku a v případě potřeby ji vhodnými zařízeními a filtry upravíme na požadovanou kvalitu.

Voda a čerpadla

Kontakt

   Ing. Vladimír Zvonař,
       U Krytu 6, Plzeň, 326 00
   Mobil: 602 165 837
   Email: info@zvonar.cz

  • Skype
image 9